دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور

دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، در تاریخ ۴ دی ماه ۹۷ برگزار می گردد.

۰۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۳ کد : ۴۳۱۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۷۲۹
"دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور" همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار"در سالن همایش های شماره ۱ نمایشگاه بین المللی با حضور صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی برگزار می‌گردد.

"دومین نشست سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور" همزمان با نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری و فن‌بازار"در سالن همایش های شماره ۱ نمایشگاه بین المللی با حضور صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی برگزار می‌گردد.

اهداف نشست:

  • آسیب‌شناسی وضعیت ارتباط با صنعت در دانشگاه‌ها؛ ارائه الگو و تجارب موفق دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در حل مشکلات اساسی کشور
  • بررسی روش‌های تسهیل ارتباط دانشگاه، صنعت و جامعه
  • به اشتراک‌گذاری تجارب دانشگاه‌ها و مراکز علمی در خصوص گسترش ارتباط با صنعت؛
  • بررسی نظرات و پیشنهادات دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی.

در این نشست که با حضور اساتید، صاحب‌نظران، سیاست‌گذاران، مدیران و مجریان عرصه علم و فناوری همراه خواهد بود، الگوها و تجارب موفق دانشگاه در توسعه ارتباط با صنعت و دانشگاه، رفع مشکلات و معضلات کشور از سوی صاحب‌نظران ارائه می‌گردد. در این نشست پنل های تخصصی با محورهای "روش‌های مشارکت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در رفع مشکلات کشور" و " نقش پژوهشگاه‌های مراکز اجرایی در توسعه همکاری‌های مشترک دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه ارتباط با دانشگاه و مراکز پژوهشی " با حضور مسئولین و صاحب‌نظران ذیربط، معاونین پژوهش و فناوری وزارت علوم و دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود. در ادامه همچنین از طرح‌های صنعتی برگزیده دستگاه‌های اجرایی و طرح‌های برگزیده دانشگاه‌ها تقدیر به عمل خواهد آمد.