نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید

سامانه ثبت اطلاعات بازدید از اولین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۵ کد : ۴۸۷۴۵ اخبار اخبار داغ
تعداد بازدید:۱۵۰۱
سامانه ثبت اطلاعات بازدید از اولین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید با همکاری دانشگاه تربیت مدرس آغاز به کار کرد. هدف این سامانه تسهیل ارتباط میان جامعه علمی و صنعت در جهت رفع نیازهای صنعت و توسعه ساخت داخل بوده و بازدیدکنندگان جامعه علمی کشور می‌توانند شرح بازدید خود را جهت پیگیری و حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این سامانه وارد نمایند. سامانه فوق برای اعضاء هیئت علمی، دانشجویان، دانش‌آموختگان، پژوهشگران و همچنین شرکت‌های دانش بنیان و پارک‌های علم و فناوری در دسترس است.

سامانه ثبت اطلاعات بازدید از اولین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید با همکاری دانشگاه تربیت مدرس آغاز به کار کرد. هدف این سامانه تسهیل ارتباط میان جامعه علمی و صنعت در جهت رفع نیازهای صنعت و توسعه ساخت داخل بوده و بازدیدکنندگان جامعه علمی کشور می‌توانند شرح بازدید خود را جهت پیگیری و حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این سامانه وارد نمایند. سامانه فوق برای اعضا هیئت علمی، دانشجویان، دانش‌آموختگان، پژوهشگران و همچنین شرکت‌های دانش بنیان و پارک‌های علم و فناوری در دسترس است.

قابل ذکر است علاوه بر سامانه فوق، امکان تکمیل فرم به صورت حضوری در غرفه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در طول برگزاری نمایشگاه نیز وجود دارد. نخستین نمایشگاه ساخت داخل با هدف معرفی و شناسایی نیاز‌های صنایع کشور در زمینه خودرو و قطعات آن، صنایع معدنی، لوازم خانگی، صنایع دریایی، نفت، گاز و پتروشیمی و مخابرات ۲۷ تیرماه در تهران برگزار می‌شود.