مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد؛

تقدیر از ایده‌های برگزیده رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت

۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۵ کد : ۵۹۳۴۶ اخبار اخبار داغ
تعداد بازدید:۱۰۱۷
دکتر محمدسعید سیف مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان کرد: پس از بررسی ایده‌های ارسال شده توسط کمیته داوران، ۱۴ ایده برای ارائه شفاهی در دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت انتخاب شده که از این میان از سه ایده به عنوان ایده برگزیده با جوایز نقدی و هدایای نفیس تقدیر به عمل آمده است.
تقدیر از ایده‌های برگزیده رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت

دکتر محمدسعید سیف عنوان کرد: دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات مفید به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت اقدام به برگزاری رویدادی تحت عنوان "دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" نمود. پس از بررسی ایده‌های ارسال شده توسط کمیته داوران، بیش از نیمی از ایده‌های دریافت شده مورد پذیرش واقع شده‌اند. همچنین ۱۴ ایده برای ارائه شفاهی انتخاب شده که از این میان از سه ایده به عنوان ایده برگزیده با جوایز نقدی و هدایای نفیس تقدیر به عمل آمده است.

 

این رویداد در راستای بهره‌گیری از ظرفیت متخصصان و فرهیختگان در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نوین در برقراری ارتباط موثر میان دانشگاه با جامعه و صنعت به مناسبت هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۹ و در روز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ به صورت مجازی برگزار گردید که با استقبال علاقه‌مندان بسیاری مواجه شد. خلاصه ایده‌های شرکت‌کنندگان این رویداد در کتاب خلاصه ایده‌ها چاپ و منتشر خواهد شد.
 

ردیف ارائه دهندگان عنوان ایده
۱ آقای دکتر محسن لوح موسوی
آقای محمد حنیف معلم
طرح و رویداد همصدا
(همکاری موثر صنعت، دانشگاه و اتاق)
۲

آقای دکتر شهروز شریعتی
خانم دکتر شاداب شاه علی
آقای کوروش عنبری

طراحی و پیاده‌سازی سامانه راهکارهای اجتماعی
دانشگاه‌های کشور (سرا)

 
۳ آقای علی جلالی ویرثق اپلیکیشن کارآموبازی